П`ятниця, 26.02.2021, 10:20
Вітаю Вас, Гість

Medergrup - Українська соціальна мережа з штаб квартирою у Василькові.Сайт доступний лише на Українській версії. Запущений проект в beta версії відбувся 18 Вересня 2017 року. 
Історія назви походить від творця і головного розробника. 
Далі мова піде про функціональні можливості соціального проекту. 
Модуль пошук на сайті служить для пошуку людей і матеріалів. Модуль блог був розроблено для трансляції записів і всіх новинок розроблених на проекті. Модуль онлайн ігри розроблений для розміщення ігри та розваги користувачів.Модуль Відео розроблений для безлімітного добавленяи відео в категорії і приємного перегляду матеріалів.Міні-чат написаний для спілкування користувачів в локальній мережі під своїми ніками (для уникнення спаму ми дозволяємо писати тільки зареєстрованим пользовтелями). 
Далі поговоримо про профілі користувача .Всі користувачі зможуть дарувати один одному подарунки так само завантажити аватар на даний момент тільки один або зробити вибір з колекції .
Відсилати приватні повідомлення і додавати до них смайли і деякі документи. В даний момент це все, чим ми змогли порадувати наших користувачів .Читайте наш блог.